Mamy ROCZEK !

lis. 23rd | Dodane przez: 0 komenarz(y)

Mamy już ROK!
Ale ten czas leci. Nawet nie zauważyliśmy jak nam minął ten czas!
Prawdopodobnie to dlatego, że dzieje się tak wiele wokół nas!
Przez ten rok mieliśmy okazję spróbować wielu różnorodnych smaków kulinarnych i kulturalnych, rozwinąć nasze zdolności manualne oraz estetyczne. Powiększyło nam się również grono działających na blogu. Zaczynaliśmy od szczęśliwej siódemki a teraz jest nas, aż dwudziestu czterech rozbójników!

Mamy dużo zabawy przy tworzeniu kolejnych wpisów!
Niezależnie od samopoczucia realizujemy nasze pomysły w wielu różnych dziedzinach. Chodź czasem wszystko chrupie i trudno się zebrać do aktywności cieszy nas każda codzienna przygoda.
Ten rok przyniósł nam wiele niespodzianek. Przyjechała do nas telewizja, wspomniano o nas w gazecie, wzięliśmy udział w marszu seniorów, byliśmy jurorami konkursu cukierniczego, zauważono nas w konkursie na Blog Roku 2013, zaczęliśmy aktywność na portalach Instagram, Pinterest czy Bloglovin’, nawiązaliśmy kilka nowych obiecujących znajomości.
Przed nami następne wyzwania! Obecnie chcemy kontynuować to co zaczęliśmy. Ze względu na czasową nieobecność pań zajmujących się sprawami technicznymi, może zmienić się sposób podania serwowanych przez nas newsów, ale obiecujemy nie zwalniać obrotów.
Nadal będziemy dzielić się naszymi rękodzielniczymi pomysłami, historyjkami z życia wziętymi i opiniami kulturalno-społecznymi.
Działamy spontanicznie więc z pewnością nie raz Was zaskoczymy.
Dziękujemy, że rzucacie okiem na nasze poczynania! Dzięki Wam mamy dodatkową motywację do działania.
Pozdrawiamy!
Blogowicze SeniorMóvin’


Nie ma jeszcze komentarzy..

Dodaj komentarz


wykasuj pola


DPS Kluzeka

Uspołecznij się!+ 100% -

Kategorie tematyczne

Nowe komentarze

Zobacz nasz dom!


DPS Kluzeka

Stowarzyszenie