Co na zimę? Sesja modowa

sty. 28th | Dodane przez: 0 komenarz(y)

Spadł śnieg i piękny plener zrobił się nam w ogrodzie. Taką okazję musieliśmy wykorzystać więc spontanicznie wybraliśmy się na zewnątrz by zaprezentować nasze propozycję na zimowe spacery.

W tym roku dużą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju rękodzielnicze czapki, szaliki, rękawiczki. By dodać koloru szarej codzienności a jednocześnie nie zostawać z trendami w tyle proponujemy zestawić klasyczny płaszcz w intensywnym kolorze ( tutaj niebieskim) z ręcznie robionym (np. zielonym) szalikiem. Na dłonie proponujemy założyć rękawiczki w innym wyróżniającym się kolorze. Głowę ozdobi futrzana czapka (toczek) bardzo modna tej zimy.
Takim strojem na pewno się wyróżnimy a same będziemy się czuły wyjątkowo.
DSC_0148 - Kopia

Paniom, które nie przepadają za kolorami proponujemy wybranie płaszcza (kożucha) w tej samej kolorystyce co dodatki. W naszej stylizacji poszłyśmy w stronę jasnych kolorów.
Ciepły jasny długi trencz obszyty jasnym kożuszkiem zestawiłyśmy ze wspaniałą futrzaną czapką i rękawiczkami w tym samym kolorze. Rolę ozdobników grają srebno-błekitny szalik i błękitne klipsy. Całości dopełnia elegancka laseczka, która bardzo się przydaje w taką pogodę. Prosta elegancja.
DSC_0118 - Kopia

Dla lubiących uprawiać intensywne spacery proponujemy styl pół sportowy. Oprócz wygodnych butów ciepłych spodni warto zaopatrzyć się z kurtkę z polarem (koniecznie sięgającą po uda). Czasem trzeba gdzieś przycupnąć więc długość okrycia ma znaczenie. Na przykładzie mody męskiej prezentujemy zestawienie w kratkę. Sportowa szara czapeczka pasuje do kurtki. Monotonie szarości przełamuje szalik w intensywnym kolorze. Jest to bardzo wygodne zestawienie polecane głównie na codzienne spacery dla poprawienia kondycji.
DSC_0146 - Kopia

Podczas tej modowej wycieczki świetnie się bawiliśmy. Chcąc zarazić Was dobrą energią przygotowaliśmy mały slideshow z sesji zobaczycie go tutaj:https://www.facebook.com/video.php?v=767793336645145
Korzystajcie z przyjemności przebywania na białym puchu!


Nie ma jeszcze komentarzy..

Dodaj komentarz


wykasuj pola


DPS Kluzeka

Uspołecznij się!+ 100% -

Kategorie tematyczne

Nowe komentarze

Zobacz nasz dom!


DPS Kluzeka

Stowarzyszenie