Zimowe szaleństwo modowe

lut. 11th | Dodane przez: 0 komenarz(y)

Ach jaka piękna zima do nas przyszła. Biała, słoneczna i lekko mroźna. Przy takiej pogodzie nie warto siedzieć w domu. Zachęceni słońcem zrobiliśmy parę fotek by przedstawić Wam 4 nowe stylizacje zimowe.
DSC_0014
W dni cieplejsze, gdy temperatura sięga stopni 10 możemy pość w stronę czegoś lżejszego niż kurtka. Tu prezentujemy wygodny i elegancki strój złożony z ciepłych spodni, kontrastowego golfu, ciepłego swetra( pod spodem specjalna termiczna bielizna), szalu i rękawiczek.
DSC_0009DSC_0012
Gdy jednak przyjdzie nam ochota na zrobienie aniołka na śniegu, musimy się już cieplej ubrać. W tej stylizacji postawiliśmy na ciepły puchowy płaszcz w kolorze czerwonym i prawdziwą czapkę uchatkę z prawdziwym futerkiem.
DSC_0052

Kolejny zestaw proponujemy zmarzlaczkom. Cieplutki, jasny, wygodny i obszyty ciepłym kożuszkiem płaszczyk pasuje każdej Pani. Przewiązanie w pasie dodaje mu bardzo kobiecego charakteru. Dodatki jak czapeczka i szaliczek dobieramy odpowiednio do karnacji. W tym wypadku ( jasna karnacja i piękne niebieskie oczy) postawiliśmy na kolor błękitu .  Rękawiczki w kolorze granatu współgrają z kolorystyka dodatków a jednocześnie przełamują monotonie pastelowej kompozycji.
DSC_0067 (1)

Moda i wygoda nie zawsze idą z sobą w parze. W przypadku stylizacji męskich można dużo łatwiej znaleźć kompromis.  Granatowa kurtka, prosta w kroju, z kołnierzykiem i znikomą ilością ozdobników sprawdza się znakomicie w pół sportowej stylizacji. Ciemne dodatki takie jak : rękawiczki, szaliczek (a przede wszystkim) usztywniana czapka z małym daszkiem sprawiają, że nie mamy wrażenia oglądania stylizacji sportowej.  A jednak strój ten nadaje się znakomicie np. do nordic walkingu.
DSC_0062

Wszystkie te stylizacje są wygodne i ciepłe. Można w nich ćwiczyć i iść do kawiarni. Ale najlepiej sprawdzają się w bitwie na śnieżki. Zobaczcie sami:
DSC_0036

DSC_0031

DSC_0035

DSC_0030

DSC_0039

DSC_0043

DSC_0042

Życzymy radosnego i stylowego spędzania wolnego czasu:)
Spacerujcie i cieszcie się piękną polską zimą.
DSC_0072 (1)


Nie ma jeszcze komentarzy..

Dodaj komentarz


wykasuj pola


DPS Kluzeka

Uspołecznij się!+ 100% -

Kategorie tematyczne

Nowe komentarze

Zobacz nasz dom!


DPS Kluzeka

Stowarzyszenie