Makijaż dzienny dla Seniorek

sie. 12th | Dodane przez: 0 komenarz(y)

Każda kobieta jest piękna. Czasem tylko ukrywa się w cieniu codzienności. Aby wydobyć z siebie piękno wystarczy dobrać odpowiedni makijaż. Nie od dziś wiadomo, że najlepszy makijaż to taki, którego nie widać. W końcu nie chodzi o to, aby zakładać maskę, ale o to by wyeksponować swoje zalety. Makijaż należy dobierać indywidualnie uwzględniając karnację, stan skóry, kolor oczu, włosów itp. Poniżej przedstawiamy Wam metamorfozę Pani Krysi. Za pomocą niewielkiej liczby kosmetyków udało nam się uzyskać bardzo zadowalający efekt.

Aby wyrównać koloryt skóry nałożyliśmy na całą twarz i szyję krem koloryzujący BB. Następnie brązowym pudrem w kamieniu zaznaczyliśmy kontury twarzy oraz linię pod kością policzkową. Jasnym pudrem w kamieniu delikatnie rozświetliliśmy czoło oraz policzki. Aby nadać cerze świeżości musnęliśmy policzki różem. Na górną powiekę zaaplikowaliśmy cień w kolorze cielistym z delikatną nutą żółtego odcienia. W celu podkreślenia długich rzęs Pani Krysi „wytuszowaliśmy” je czarną maskarą. Bardzo delikatnie zaznaczyliśmy kontur brwi rozcierając patyczkiem higienicznym szaro grafitowy cień wzdłuż łuku brwiowego. Aby dopełnić makijaż pomalowaliśmy usta błyszczykiem w kolorze malinowym.

Mamy nadzieję, że uzyskany przez nas efekt przypadł Wam do gustu. W przypadku makijażu dla kobiet 60+ należy pamiętać, aby unikać perłowych cieni oraz perłowych pudrów ponieważ uwydatniają zmarszczki. Lista rzeczy zakazanych zawiera także mocno kryjące podkłady oraz zbyt ciemne podkłady – takie kosmetyki dodają nam lat, a nam zależy na odwrotnym efekcie.

Pani Krysia w makijażu

DSC_0033

 

Pani Krysia bez makijażu

DSC_0024

DSC_0047


Nie ma jeszcze komentarzy..

Dodaj komentarz


wykasuj pola


DPS Kluzeka

Uspołecznij się!+ 100% -

Kategorie tematyczne

Nowe komentarze

Zobacz nasz dom!


DPS Kluzeka

Stowarzyszenie