Podziękowania dla Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie i Domu Pomocy Społecznej przy Kluzeka 6

lis. 12th | Dodane przez: 0 komenarz(y)

Pani Fredzia na włościach

Dzień dobry, nazywam się Alfreda Ślusarczyk, mieszkam w Domu Pomocy Społecznej w Krakowie przy ulicy Kluzeka 6. Dnia 22.09 zostałam przyjęta do szpitala Narutowicza na oddział chirurgii po zdiagnozowaniu zapalenia woreczka żółciowego. Nigdy wcześniej nie chorowałam i nie byłam w szpitalu z powodu problemów ze zdrowiem. Chciałabym się podzielić spostrzeżeniami na temat mojego pobytu w tym szpitalu.
Około godziny 16:00 karetka przywiozła mnie do szpitala i wykonany został komplet badań. O godzinie 19:00 zostałam zawieziona na III piętro gdzie zostałam ciepło przywitana przez Pana Doktora, który uśmiechnięty podał mi rękę i przedstawił mi się. Zbadał mnie, zadawał wiele dodatkowych pytań by lepiej poznać moją sytuację. To było pierwsze pozytywne zaskoczenie po przyjeździe do szpitala. Jako że nigdy wcześniej nie byłam w szpitalu i znałam go tylko z opowieści, spodziewałam się zupełnie czego innego. W moim odczuciu Pan Doktor jest osobą bardzo kompetentną i sympatyczną, troszczącą się o pacjentów. Gdy dotarłam na salę, przyszła do mnie bardzo miła Pani Pielęgniarka, która otoczyła mnie opieką. Następnego dnia podczas wizyty Pani Doktor -szczupła brunetka- poinformowała mnie o konieczności przeprowadzenia operacji, na którą się zgodziłam. Pani Doktor to kolejna osoba ze wspaniałym podejściem do pacjenta, z którą spotkałam się podczas pobytu w szpitalu. Operacja została zaplanowana na 29.09. Przebiegła bez komplikacji. Po operacji zostałam otoczona opieką w sposób serdeczny i życzliwy za co z serca dziękuję. Dziękuję wszystkim lekarzom, którzy byli obecni podczas operacji jak również pozostałym, z którymi miałam do czynienia. Dziękuję również pielęgniarkom, salowym, kucharkom, osobom rozwożącym posiłki i wszystkim, o których mogłam zapomnieć, a których spotkałam podczas mojego pobytu w szpitalu.

W drugiej części posta chciałabym podziękować pracującej w naszym DPSie kierowniczce, Dorocie Szkolak, która dowiedziawszy się o pogorszeniu mojego stanu zdrowia błyskawicznie zareagowała i wezwała lekarza. Pani Dorota jest bardzo troskliwą i opiekuńczą osobą. Chciałabym również podziękować Paniom Pielęgniarkom pracującym w naszym domu, Opiekunom a w szczególności Panu Rafałowi, który odwiedził mnie w szpitalu. Dziękuję Pani Eli Szczałbie, Pracownikom Socjalnym, Pani Bożence, która pod moją nieobecność opiekowała się moimi kwiatami. Dziękuję również moim przyjaciółkom, które przychodziły do szpitala: Zosi, Ewie, Halinie i Krysi. Dziękuję także współmieszkańcom, którzy modlili się o moje zdrowie oraz Pana Michała Szewczyka. Na koniec dziękuję również Pani Łucji. Jeszcze raz dziękuję, dziękuję, dziękuję! Bardzo, bardzo dziękuję!


Nie ma jeszcze komentarzy..

Dodaj komentarz


wykasuj pola


DPS Kluzeka

Uspołecznij się!+ 100% -

Kategorie tematyczne

Nowe komentarze

Zobacz nasz dom!


DPS Kluzeka

Stowarzyszenie