Papierowe Re-Kreacje po raz drugi! :)

lis. 18th | Dodane przez: 0 komenarz(y)

I stało się! Tyle było przygotowań, tyle pomysłów, dylematów do rozwiązania i już po wszystkim! Nikt nie wie jak i kiedy to zleciało. Jedno jest pewne – było świetnie! Przyjechała nawet telewizja :)
Na początku, w każdej kategorii, wszyscy, jeden po drugim, prezentowali swoje prace tak by komisja i goście mogli „rzucić” na nie okiem ;) Następnie każdy z wyczytanych uczestników podchodził do jury gdzie opowiadał o wykorzystanych materiałach, inspiracjach ale również odpowiadał na pytania komisji. Muszę wam powiedzieć że w tym roku poprzeczka była postawiona baaardzo wysoko! My z naszą kubistyczną, pstrokatą sukienką nie mieliśmy szans :D Ale liczą się chęci :D Po prezentacji prac ze wszystkich kategorii jury udało się na obrady a my mieliśmy czas żeby porozmawiać, powymieniać się uwagami i pomysłami oraz doładować baterie kawusiom i słodziutkim rogalem :) Po przerwie dowiedzieliśmy się kto zajął pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach a kogo komisja postanowiła wyróżnić. Ale bez obaw, nikt nie wyszedł z pustymi rękami :)
Cieszymy się że w tym roku odwiedziło nas tak dużo osób:) O 9.30 zawitało u nas 15 DPSów i 2 WTZty ;) Wszystkim przybyłym gościom serdecznie dziękujemy i już dzisiaj zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się za rok :)
A poniżej kilka zdjęć z tego dnia :) Więcej fotek zobaczycie na fanpage’u naszego Domu na facebooku.

dsc_0012

dsc_0025

dsc_0031

dsc_0033

dsc_0036

dsc_0155

Pozdrawiamy :)


Nie ma jeszcze komentarzy..

Dodaj komentarz


wykasuj pola


DPS Kluzeka

Uspołecznij się!+ 100% -

Kategorie tematyczne

Nowe komentarze

Zobacz nasz dom!


DPS Kluzeka

Stowarzyszenie