Bawiłem się jak dziecko

lip. 26th | Dodane przez: 0 komenarz(y)

Niedawno byłem na wycieczce, na wycieczce w parku rozrywki w Inwałdzie koło Wadowic. Zobaczyliśmy tam stworzenia , które panowały na świecie przed milionami lat.
W kinie 5D przenieśliśmy się w głąb ziemi i skorzystaliśmy z przejażdżki po wnętrzu opuszczonej kopalni, w której królowały węże i szczury. Dalej oglądaliśmy repliki skarbów jednego z najbardziej znanych egipskich faraonów – Tutanhamona oraz jego grobowiec. W parku można było poszaleć min na kole młyńskim, autoscooterze i karuzeli dumbo. Obejrzeliśmy również w miniaturze kilkadziesiąt najbardziej znanych budowli z całego świata. Następnie przenieśliśmy się w średniowiecze. W drewnianych chatach zobaczyliśmy garncarza, niewiasty tkające materiały na krośnie, kowala wykuwającego miecz oraz szewca zajmującego się wyrobem skórzanych ciżemek. Potem pojechaliśmy ciuchcią do Mini Zoo. Były tam mini szopy pracze, ostronosy, żurawie, strusie, jaki tybetańskie i osły.
19884471_10156326957684128_4999116605462983144_n
Bawiłem się jak dziecko. Dla każdego coś miłego i wszystkie atrakcje (no prawie wszystkie, wodna zjeżdżalnia była za dodatkową opłatą) w cenie jednego biletu!


Nie ma jeszcze komentarzy..

Dodaj komentarz


wykasuj pola


DPS Kluzeka

Uspołecznij się!+ 100% -

Kategorie tematyczne

Nowe komentarze

Zobacz nasz dom!


DPS Kluzeka

Stowarzyszenie