Zakochaj się jeszcze raz

wrz. 7th | Dodane przez: 0 komenarz(y)

W kuźni św. Brata Alberta

W ubiegłą środę, czyli 6 września, mieliśmy okazję uczestniczyć w II edycji „Kuźni św. Brata Alberta” w domu pomocy społecznej przy ul. Nowaczyńskiego w Krakowie. Tegoroczne spotkanie miało charakter muzyczny. Zaproszeni goście prezentowali utwory muzyczne we własnych aranżacjach. Na estradzie królowała więc przede wszystkim muzyka! Wzruszała, bawiła, wprawiała w zamyślenie, radowała… Wywoływała różne emocje, ale na pewno nie pozostawała obojętna, bo „muzyka to przecież najlepszy język do poruszenia serc ludzi na całym świecie”, jak powiedział kiedyś słynny gitarzysta, Jimmy Page.
My przygotowaliśmy montaż słowno – muzyczny pt. „Zakochaj się jeszcze raz”, w którym rymowane teksty przeplatane były piosenkami, a wszystko przy akompaniamencie gitary. Przed występem, przy smacznej kawie i cieście, mieliśmy jeszcze chwilę na ostatni rzut oka na scenariusz, powtórzenie ról oraz przygotowanie rekwizytów. Naszym znakiem rozpoznawczym były jesienne słoneczniki w postaci bransoletek dla pań oraz żółte goździki w butonierkach dla panów.
Akcja naszego przedstawienia toczyła się w przychodni, w której seniorzy oczekiwali na wizytę u kardiologa. Chcieli uzyskać rady na zakochane serca… I takie naturalnie otrzymali! Jakie więc zalecenia widniały na receptach? O tym przekonajcie się Państwo sami! Oto fotorelacja z wydarzenia.

20170906_132529
20170906_123357
20170906_110551

Nie ma jeszcze komentarzy..

Dodaj komentarz


wykasuj pola


DPS Kluzeka

Uspołecznij się!+ 100% -

Kategorie tematyczne

Nowe komentarze

Zobacz nasz dom!


DPS Kluzeka

Stowarzyszenie