Jeszcze trochę Chmielewskiej

maj. 9th | Dodane przez: 0 komenarz(y)

Książki Chmielewskiej nigdy mi się nie znudzą. Są pełne humoru i ciekawej akcji. Najlepiej nadają się  na wakacyjne leniuchowanie albo autobusową podróż do pracy.  Dziś znów mam dla Was kilka propozycji tej autorki.

Tytuł: Romans wszech czasów.
Autor : Joanna Chmielewska
romans-wszech-czasow-w-iext38750898Tytuł jest oczywiście przewrotny, ponieważ z rzeczywistym romansem nie ma nic wspólnego. Kanwa powieści wynika z potrzeb materialnych. Żona, remont, samochód, mąż dopłata do mieszkania. Głowna intryga oczywiście też polega na działaniach szajki przestępczej.
Tu również spotkacie mnóstwo zabawnych gagów i pomysły jakie mogła mieć tylko Pani Joanna. Nieoczekiwane zwroty akcji nie przewidziane sytuacje.

Tytuł: Boczne drogi
Autor : Joanna Chmielewska
boczne1aTo jest powieść dynamiczna i pełna humoru. Jeżeli ktoś z Was przeczyta może nawet po zastanowieniu się pomyśleć, że to mogło się stać naprawdę. Uważam, że warto się pośmiać, poprawiając sobie nastrój.

 

Tytuł: Studnie przodków.
Autor : Joanna Chmielewska
5e65633119c36562134e1f0d5687216fKsiążka jest napisana w stylu podróżniczo – odkrywczym. Autorka próbuje swoich sił w nowym gatunku. Dużo śmiesznych akcji, zwrotów akcji, zabawnych dialogów. Mało opisów, dużo się dzieje. Nie zdradzam nic bo to jedna z najciekawszych pozycji tej autorki. Gorąco polecam.

 

Źródła obrazów:
https://kroliczajama.pl/p/63/1035/joanna-chmielewska-studnie-przodkow-kryminal-kryminal-i-sensacja.htmlhttp://www.empik.com/romans-wszech-czasow-chmielewska-joanna,2374892,ksiazka-p
https://bibliosferaoleska.wordpress.com/2013/10/10/lektury-sprzed-lat-boczne-drogi/boczne1a/


Nie ma jeszcze komentarzy..

Dodaj komentarz


wykasuj pola


DPS Kluzeka

Uspołecznij się!+ 100% -

Kategorie tematyczne

Nowe komentarze

Zobacz nasz dom!


DPS Kluzeka

Stowarzyszenie