Znów Chmielewska? A czemu nie!

maj. 25th | Dodane przez: 0 komenarz(y)

Jak się zanurzyć w wesołych kryminałach to na całego! Może macie już dość książek Chmielewskiej ale ja nie mogę się od niej oderwać. Dziś polecam kolejne pozycje w ilości nieco większej niż ostatnio, ale tak się rozpędziłam, że kilka książek pożarłam w parę dni.
Autor: Joanna Chmielewska
Tytuł: Depozyt
Dwaj koledzy przy wielkim szczęściu zarobili dwadzieścia dwa milony złotych. Przed wyjazdem służbowym postanowił przechować pieniądze u swojego przyjaciela Seweryna – zgromadzony majątek (dolary, diamenty, złoto). Depozyt został dobrze ukryty. Niedługo potem po wylewie Seweryn umiera. W wypadku samochodowym traci pamięć Henryk, który złożył depozyt u Seweryna. Rodzina Henryka chce odzyskać pieniądze z depozytu i zaczęło się – niesamowite działania. Jak się skończyło ? Nie zdradzę:)

Autor: Joanna Chmielewska
Tytuł: Gwałt
Prokurator i dziennikarka śledztwa jadą do płocka na rozprawę o gwałt.
Czy jest to rzeczywiście gwałt czy tylko zemsta? Sprawa się komplikuje, gdy wychodzi na jaw, że kolejni świadkowie zupełnie inaczej zeznają w sprawie tego samego wydarzenia.

Autor: Joanna Chmielewska
Tytuł: Krwawa zemsta
Tajemniczy mściciel morduje właśnie kobietę. Niedługo do biura projektowego trafia nowa asystentka. Uwodzi Dominika i niszczy spokój Majki. Okazuje się, że nie są pierwszym małżeństwem, które zostaje rozbite przez asystentkę. Majka planuje zemstę. Nie jest jednak w tych zamiarach odosobniona.

Autor: Joanna Chmielewska
Tytuł: Tajemnica
Joanna przyciąga do siebie w zadziwiający sposób kryminalne afery. Wpada na trop szajki , ktróra najwidoczniej odkryła tajemnicę jednorękich bandytów. Może i bohaterce uda się dorobić?
Może problemy sercowe będą sprzyjać hazardowemu szczęściu?

Autor: Joanna Chmielewska
Tytuł: Lądowanie w Garwolinie
Polska w czasach PRL-u.
Pracownicy jednej z lokalnych gazet cierpią na brak sensacyjnych wiadomości godnych opisania, puszczają wodze fantazji- sprowadzają do Garwolina kosmitów.
Pełna humoru powieść science fiction- inna niż dotychczasowe książki.

Autor: Joanna Chmielewska
Tytuł: Nawiedzony dom
Poznajcie Janeczkę i Pawełka oraz ich psa Chabra. Jest to pierwsza powieść o Państwie Chabrowicz. Sprytne i zaradne rodzeństwo. Autorka ze swadą kreśli sensacyjną intrygę oraz prezentuje cała niebanalną galerię postaci.
Co znajduje się na strychu i co za typy kręcą się po okolicy?
Dowiecie się jaką tajemnicę kryje dom Chabrowiczów..

Autor: Joanna Chmielewska
Tytuł: Mnie zabić
W trakcie podróży samochodem Pani Joanna była świadkiem dokonanego morderstwa. Jechała dalej-okazało się jednak, że morderca też ja widział i oczywiście postanowił pozbyć się jej. Co było dalej? Ile zawiłych perypetii z tego powodu i na czym polegających dowiecie się państwo z całej powieści.

Autor: Joanna Chmielewska
Tytuł: Szajka bez końca
Oto kolejna zagadka kryminalna. Wszyscy szukają góralki na desce. Ale co łączy obraz z zegarem Alicji i kuśnierzem z Kanady? Zawiła akcja i niezwykłe miejsca. Bohaterowie muszą rozwiązać liczne tajemnice i pokonać piętrzące się problemy. U naszej autorki nie ma nic prostego i normalnego.


Nie ma jeszcze komentarzy..

Dodaj komentarz


wykasuj pola


DPS Kluzeka

Uspołecznij się!+ 100% -

Kategorie tematyczne

Nowe komentarze

Zobacz nasz dom!


DPS Kluzeka

Stowarzyszenie